Anställda

Under hittar du våra avdelningar. Välj den avdelningen du vill komma i kontakt med, och sök efter personen du vill kontakta.

Heidi Sanne

Reception/administration

tlf. +47 938 62 363
heidi.sanne@krefting.no

Kristine Løland Holmqvist

HMS-ansvarig

tlf. +47 408 54 321
kristine@krefting.no

Inger S. Løvaas

Marknad och kategoriansvarig för insekter og skadedyr Norge

tlf. 900 45 129
inger.lovaas@krefting.no

Linda Holmsten

Grafisk design, kategoriansvarig Hagerty och Fiberprotector, marknad och kundservice

tlf. +47 993 59 016
linda.holmsten@krefting.no

Rune Wisted-Thu

Verksamhetsutvecklare

tlf. +47 913 91 122
rune.wisted-thu@krefting.no

David Skuse

Lagermedarbetare

tlf. +47 970 64 640
david.skuse@krefting.no

Piotr Wardowski

Produksjon

tlf.

Christian Lind

Försäljare och kategoriansvarig bilvård proffs

tlf. +47 982 08 546
christian.lind@krefting.no

Frode Aasland

Försäljare Norge

tlf. +47 911 21 388
frode.aasland@krefting.no

Helge Christiansen

Försäljningschef

tlf. +47 954 64 510
helge.christiansen@krefting.no

Jan Magne Andreassen

Försäljare och kategoriansvarlig Ferro-Bet och CRC

tlf. +47 920 55 467
jan.magne.andreassen@krefting.no

Laila Sæbø

Försäljare Norge Sør- og Vestlandet

tlf. +47 916 36 471
laila.sabo@krefting.no

Michael Fransén

Försäljare

tlf. 0702-85 96 99
michael.fransen@krefting.se

Nina Cathrine Pettersen

KAM faghandeln

tlf. +47 97 53 56 33
nina.pettersen@krefting.no

Richard Sterner

Försäljare och kategoriansvarig bilvård konsument

tlf. +47 934 58 240
richard.sterner@krefting.no